COMUNICAT din 14 mai 2026 privind obligativitatea angajatorului de a restitui subvenţiile încasate în baza convenţiilor încheiate anterior constatării de către ANOFM a încetării raporturilor de muncă
EMITENT: Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie PUBLICAT ÎN: Monitorul Oficial nr. 0 din 14 mai 2026
Continuând să utilizați site-ul nostru, sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor pentru a îmbunătăți navigarea site-ului, pentru a analiza utilizarea site-ului și a asista la eforturile noastre de marketing.